Nacházíte se na starých stránkách Satja Sáí mezinárodní organizace České republiky. Nové stránky naleznete zde.
Satja Sáí organizace - Česká republika Lidské hodnoty
česky | english

Vydaná CD a DVD

Vtělení lásky 2 (CD)

Druhé CD Vtělení lásky přináší posluchačům deset poutavých „duchovních písní“ v podání Satja Sáí Báby, mezi nimi např. známou Modlitbu osvobození (Asató má) a bhadžan „Love is my form“, jehož autorem je Sáí Bábá sám.

Booklet obsahuje nejen české překlady všech písní, ale též originální texty v sanskrtu či angličtině. Autory hudebního doprovodu jsou stejně jako u „jedničky“ Gianluca a Gabriele Ducrosovi, jejichž citlivé kompozice v širším orchestrálním obsazení ve spojení se Sáí Bábovým hlasem vytváří nezaměnitelné dílo.

Celkový čas: 60:29.

Vydalo Satja Sáí vzdělávací centrum se svolením Premasound, Itálie, v Praze roku 2007.

Cena 295 Kč + poštovné


Vtělení lásky (CD)

Satja Sáí Bába při svých veřejných promluvách často zpívá. Improvizuje a drobnými verši tak předává podstatu svého učení. Jeho hlas rozechvívá srdce každého naslouchajícího. A právě nezaměnitelným Sáí Bábovým zpěvem se nechali inspirovat Gianluca a Gabriele Ducrosovi ke zkomponování hudebního doprovodu jeho hlasu spojením indické a západní instrumentace.

Celkový čas: 56:48.

Vydalo Satja Sáí vzdělávací centrum se svolením Premasound, Itálie, v Praze roku 2005.

Cena: 195 Kč + poštovné


Jeho dílo (DVD)

Téměř dvacetiminutový profesionálně zpracovaný film zachycuje nejdůležitější oblasti Sáí Bábova působení a nesobecké služby lidstvu – nemocnice pro chudé, projekt zásobování pitnou vodou pro více než 750 vesnic, vzdělávací instituce. Svým příkladem vede desetitisíce lidí k tomu, aby svůj život naplnili láskou v myšlenkách, slovech i činech v souladu se svým prohlášením: „Můj život je mé poselství.“

DVD vydala Satja Sáí organizace v Polsku ve spolupráci s ostatními Sáí organizacemi v Evropě. Film je dabovaný ve 14 jazycích, mezi nimi i česky a slovensky.

Cena: 90 Kč + poštovné